OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

XXVIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA.

15.10.2017 r.

1. Jutro przypada 39 rocznica wyboru Papieża św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla rodziców i dzieci , które przygotowują się do I Komunii św., zaś po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

3.  Zgodnie z zarządzeniem Episkopatu Polski , dzisiaj odbywa się w parafiach statystyczne liczenie wiernych. Liczeniem obejmujemy wszystkich wiernych obecnych na Mszy św. i przystępujących do Komunii. Dlatego prośba do parafian , aby wolniej niż zwykle wychodzić z kościoła i w ten sposób umożliwić ministrantom liczenie wiernych.

4.  W czwartek o godz. 19.00  Bractwo Adoracyjne zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu.

5.  Powoli zbliża się Święto Zmarłych. W tych dniach pójdziemy na cmentarze porządkować groby naszych bliskich zmarłych, pamiętajmy aby nie wyrzucać śmieci przy parkanie i bramie cmentarza..  W zakrystii i kancelarii parafialnej można zgłaszać wypominki za zmarłych.

6.W czwartek w kalendarzu liturgicznym wspominamy bł. księdza Jerzego Popiełuszki.

7.  W tym tygodniu różaniec poprowadzą: w poniedziałek – uczniowie Gimnazjum, we wtorek – Falęcin, w środę – mieszkańcy Jasionnej, w czwartek -  rodzice i dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. oraz uczniowie szkół podstawowych w Jasieńcu i w Częstoniewie, w piątek – Miedzechów, w sobotę  – Mięsy.

8.  Pielgrzymka do Częstochowy na nocne czuwanie odbędzie się w dniach 4-5 listopada 2017 r. Wyjazd 4 listopada o godz. 11.00, powrót 5 listopada ok. godz. 8.00. Koszty wyjazdu 60 zł. od osoby. Chętni proszeni o kontakt z P. Anną Biernacką.

osobistym.

9.  W minionym tygodniu pożegnaliśmy zmarłych śp. + Andrzeja Kucharskiego i Andrzeja Henryka Stępniaka. Wieczny odpoczynek …

Dodał ks. Andrzej Piekarczyk
- proboszcz