OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

XI  NIEDZIELA  ZWYKŁA

13.06.2021 R.

1.  W miesiącu czerwcu nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiają się codziennie po Mszy św. o godz. 17.00.
  2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym Kościoła wspominamy :  poniedziałek św. bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika i w czwartek – św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika.
  3.  Bractwo Najświętszego Sakramentu zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek o godz. 19.00.

1. Dzisiaj w niedzielę 13 czerwca, po Mszy św. o godz. 17.00 Różaniec Fatimski z procesją eucharystyczną dookoła kościoła.

1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 zebranie Rady Parafialnej, na plebanii.
  2. W sakramentalne związki małżeńskie zamierzają wstąpić :  Bartłomiej Adamczyk, kawaler z parafii tutejszej i Patrycja Sołtysiak, panna z parafii Rembertów. Zapowiedź II. Dominik Jakub Dąbrowski, kawaler z parafii MB Szkaplerznej w Warce i Magdalena Górska, panna z parafii tutejszej. Zapowiedź  II. Arkadiusz Zakrzewski, kawaler z parafii św. Mikołaja w Grójcu i Ewa Andżelika Potrzebowska, panna z parafii tutejszej. Zapowiedź I. Marcin Frączak, kawaler z parafii Lewiczyn i Marlena Lipińska, panna z parafii tutejszej. Zapowiedź I.  Łukasz Kucharski kawaler z parafii tutejszej i Renata Kucharska, panna z parafii Parysów. Zapowiedź I.

Dodał ks. Andrzej Piekarczyk
- proboszcz