OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

NIEDZIELA  CHRZTU  PAŃSKIEGO

10.01.2021 R.

1. Dzisiejsza niedziela 10 stycznia – Święto Chrztu Pańskiego – kończy okres Bożego Narodzenia.  Od poniedziałku 11 stycznia rozpoczyna się tzw. Okres Zwykły w ciągu roku.

2.  W środę / 13 stycznia / po Mszy św. o godz. 17.00 Różaniec Fatimski i wymiana tajemnic różańcowych.

3. 6 lutego rozpoczynamy w naszej parafii cykl  5 kolejnych pierwszych sobót miesiąca nabożeństw do Niepokalanego Serca Maryi. Zasadniczo będą się one odbywały po Mszy św. o godzinie 17.00. Z tymi nabożeństwami są związane obietnice za ich odprawienie. Jednak nie nagroda powinna być głównym celem naszego udziału w tych nabożeństwach, a zadośćuczynienie i wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu Maryi za pięć rodzajów zniewag, którymi obraża się Jej Serce.  Dlatego zapraszamy do uczestnictwa w tych nabożeństwach także osoby, które już odprawiły 5 kolejnych sobót, aby tym razem jeszcze milej Sercu Jezusa i Maryi, bo zupełnie bezinteresownie, a jedynie z miłości do Pana Jezusa i Matki Najświętszej, uczestniczyli w pierwszosobotnich nabożeństwach.

4.  Spotkanie styczniowe rodziców i dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. przełożone jest na miesiąc luty.

Dodał ks. Andrzej Piekarczyk
- proboszcz