1.

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE.

I  NIEDZIELA  WIELKIEGO   POSTU.

18.02.2018 R.

1.  Środą Popielcową, rozpoczęliśmy  40 – dniowy okres Wielkiego Postu, w którym mamy się przygotować do owocnego przeżycia Świąt Paschalnych.
  2. Przypominamy nabożeństwo Drogi Krzyżowej w naszym kościele odprawia się w każdy piątek  o godz. 16.00 dla uczniów. Prośba i apel do rodziców , aby umożliwili dzieciom udział w Drodze Krzyżowej  np. przywożąc je samochodem z miejscowości  oddalonych od kościoła.  Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży o godz. 17.30. Nabożeństwo Gorzkich Żalów w niedziele o godz.16.30.
  3. Tradycyjnie przy ołtarzu znajduje się kosz jako jałmużna wielkopostna na produkty spożywcze z których będą przygotowane paczki dla najbardziej potrzebujących. Bóg zapłać za włączenie się w tę świąteczną akcję.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 9.30 spotkanie dla rodziców i dzieci , które przygotowują się do I Komunii św. Dzieci otrzymają  poświęcone książeczki do nabożeństw. Dzisiaj spotkanie dla młodzieży , która przygotowuje się do Bierzmowania.
  5. Dzisiaj w kościele seminaryjnym w Warszawie nasz parafianin alumn Adam Rzeczkowski przyjmie z rąk JM ks. Wojciecha Bartkowicza strój duchowny, czyli kapłańską sutannę. Kleryka Adama  polecamy naszym modlitwom. Wyjazd na uroczystość  z parkingu przy kościele o godź. 9.00.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy zmarłego śp. + Adama Jackowskiego. Wieczny odpoczynek …

Dodał ks. Andrzej Piekarczyk
- proboszcz